Príďte s nami stráviť nezabudnuteľnú dovolenku v našom malebnom kraji! 

— Ubytovanie na súkromí v romantickej chate.  —

Novovybudovaná a ľahko dostupná chata Tri Lipy v obci Bratkovica Vám zaistí dovolenku strávenú v komfortne a pohodlne zariadenej chate s romantickou dobovou atmosférou.

Svojim originálnym a zreštaurovaným nábytokom, priestrannými izbami a plne vybavenou kuchyňou s kachľovou pecou Vám chata Tri Lipy ponúkne dokonalé prostredie k skvelému odpočinku v Podpoľaní. Malebná a pokojná krajina v okolí Vám učaruje v každom ročnom období. Leto praje najmä turistom, hubárom a milovníkom prechádzok v lese. V zimnom období Vám okolité lyžiarske strediská ponúknu lyžovačku za priaznivé ceny. S kapacitou až 14 osôb môžete chatu využiť aj na väčšie rodinné oslavy alebo stretnutia. V celom objekte máte samozrejme k dispozícii WiFi pripojenie na internet zadarmo.

Chata Tri Lipy je prekrásnym miestom pre všetkých, čo chcú stráviť dovolenku v tichom prostredí, obkolesení nedotknutou prírodou. Neváhajte nám napísať a strávte dovolenku podľa Vašich predstáv! Tešíme sa na Vašu návštevu!

Navštívte nás!

— Podpoľanie —

Nedotknutá príroda v celom okolí najväčšej vyhasnutej sopky v Strednej Európe Poľany ponúka vynikajúce možnosti na horské túry a výlety. Poľana Vám poskytne prekrásne výhľady na vodopády (Vodopád Bystré), skalné útvary (Kaľamárka) či celkový masív kráteru na Zadnej Poľane. Náš kraj je husto pretkaný sieťou značených turistických trás, ktoré sprístupňujú pozoruhodnosti regiónu turistom a milovníkom prechádzok v peknom a čistom prostredí. Ochotne Vám poradíme s výberom tej najvhodnejšiu túry, od ľahkej až po niekoľkodňovú. Všetky trasy sú značené turistickými značkami, radi Vám ale zabezpečíme odborný sprievod.

Ako jeden z najrázovitejších a najmalebnejších krajov na Slovensku je Podpoľanie priam ideálnym miestom pre využitie Vašich bicyklov! Začiatočníkom doporučujeme Hontiansku alebo Vrchársku Cyklomagistrálu, skúsení a náročnejší cyklisti si prídu na svoje zdolaním Okruhu okolo Poľany s prevýšením až 2400m. Všetky trasy sú značené a očíslované, radi Vám ale zabezpečíme odborný sprievod a poradíme s výberom. 

Poznávajte s nami život na vidieku, stretnite miestnych poľnohospodárov a navštívte okolité salaše a hospodárstva. Chov oviec a ďalších domácich zvierat spolu s obrábaním pôdy boli typickým spôsobom obživy miestnych vidiečanov a na mnohých miestach pretrvávajú dodnes. Na Vaše prianie si môžte skúsiť vyrábanie syra, bryndze alebo pečenie miestneho vyhláseného zemiakového chleba. 

Čo môže byť príjemnejším objavovaním nepoznaného kraja než ochutnávanie miestnych špecialít a tradičných pokrmov? Príďte ochutnať pravý ovčí syr, čerstvo upečený zemiakový chlieb alebo halušky s domácou bryndzou a klobásou vyúdennou gazdom hospodárstva osobne. Od ochutnávok jednotlivých výrobkov až po niekoľkochodovú večeru Vám predstavíme náš nádherný kraj trošku iným spôsobom. Prekvapte a rozmaznávajte s nami Vaše chuťové bunky! 

Svadby a oslavy 

Bez starostí, na mieru.

Vždy ste si chceli povedať "ÁNO" uprostred prírody, cítiť vôňu trávy pri tanci? Alebo len stráviť krásny narodeninový deň tak trochu inak..?

Tak potom ste tu správne. Krásny výhľad, stromy a všetci vaši najbližší za jedným stolom.


— Online rezervácia —

Zarezervujete si miesto včas. Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom.

A takto to u nás vyzerá

fotogaléria